Новости

 • Symulacja gazowego systemu przesyłowego Ukrainy

  суббота, 8 июня 2019

  W latach 2017 – 2019 Fluid Systems Sp. z o.o. wykonywała badania symulacyjne gazowego systemu przesyłowego Ukrainy dla Ukrtransgaz – operatora sieci przesyłowej.

  читать далее
 • XIII Konferencja Techniczna IGCP

  вторник, 8 ноября 2016

  Pracownicy firmy są autorami referatu pt. "Efektywność energetyczna systemu ciepłowniczego z perspektywy optymalizacji procesu pompowania" wygłoszonego na XIII Konferencji Technicznej Izby Gospodarczej Ciepłownictwo Polskie, odbywającej się w dniach 8-9 listopada 2016 r. w Warszawie. Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją (do pobrania w formacie pdf).

  читать далее
 • XX Forum Ciepłowników Polskich

  четверг, 8 сентября 2016

  Pracownicy firmy są autorami referatów zgłoszonych na XX Forum Ciepłowników Polskich, odbywające się w dniach 11-14 września 2016 r. w Międzyzdrojach. Zapraszamy do zapoznania się z referatami (do pobrania w formacie pdf).

  читать далее
 • Studia podyplomowe - Inżynieria gazownictwa

  четверг, 9 июня 2016

  Studia o nowoczesnym gazownictwie, w tradycyjnej formule wzbogacone o wizyty studyjne w Krajowej Dyspozycji Gazem (Gaz System S.A.), Centralnym Laboratorium Pomiarowo-Badawczym PGNiG S.A., na terenie Kawernowego Magazynu Gazu w Mogilnie oraz tłoczni gazu ziemnego na gazociągu jamalskim.

  читать далее
 • Архив ежеквартальника Современная газовая промышленность

  вторник, 30 сентября 2014

  Мы предоставили электронный полнотекстовый архив ежеквартальника Современная газовая промышленность, выпущенный нашей компанией в 1996-2006 годах. Мы приглашаем Вас прочитать статьи в разделе Публикация> Современная газовая промышленность

  читать далее
 • Studia podyplomowe - Efektywne zarządzanie sieciami płynowymi

  вторник, 12 августа 2014

  Nowoczesne dwusemestralne studia podyplomowe interdyscyplinarne prowadzone przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową (PWSZ) w Ciechanowie i kierowane do Osób specjalizujących się w zarządzaniu dystrybucją mediów sieciowych w gospodarce komunalnej i miejskie.

  читать далее
 • Referat na VIII Konferencji Technicznej IGCP

  четверг, 7 ноября 2013

  Pracownicy firmy są autorami referatu prezentowanego na VIII Konferencji Technicznej Izby Gospodarczej Ciepłownictwo Polskie, odbywającej się w dniach 6-7 listopada 2013 r. w Warszawie. Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją (do pobrania w formacie pdf).

  читать далее
 • Zarządzanie ryzykiem w eksploatacji rurociągów

  четверг, 27 июня 2013

  Z serii Biblioteka Inżyniera Gazownika (BIG) ukazała się w 2013 roku książka pt. Zarządzanie ryzykiem w eksploatacji rurociągów – autor W. Kent Muhlbauer. Pierwszą książkę tej serii, „Statyczna symulacja sieci gazowych” – autor Andrzej. J. Osiadacz, Fluid Systems Sp. z o.o. wydała w 2001 roku, natomiast drugą „Stacje gazowe. Teoria, projektowanie, eksploatacja" – autorzy Andrzej J. Osiadacz, Maciej Chaczykowski w 2010 roku.

  читать далее
 • Referat na Konferencji Systemy Informatyczne w WOD-KAN

  понедельник, 10 июня 2013

  Pracownicy firmy są autorami referatu prezentowanego na Konferencji Systemy Informatyczne w WOD-KAN, odbywającej się w dniach 10-12 czerwca 2013 r. w Jachrance k/Warszawy. Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją (do pobrania w formacie pdf).

  читать далее
 • Referaty na XVI Konferencji GAZTERM 2013 w Międzyzdrojach

  понедельник, 13 мая 2013

  Pracownicy firmy są autorami dwóch referatów prezentowanych w dniach 13-15 maja 2013 r. na XVI Konferencji GAZTERM 2013 w Międzyzdrojach. Zapraszamy do zapoznania się z prezentacjami (do pobrania w formacie pdf).

  читать далее
 • Referat na Konferencji Rynek Gazu 2012 w Kazimierzu Dolnym

  понедельник, 27 августа 2012

  Pracownicy firmy są autorami referatu prezentowanego na Konferencji Rynek Gazu 2012 w Kazimierzu Dolnym. Zapraszamy do zapoznania się z publikacją w materiałach konferencyjnych (do pobrania w formacie pdf).

  читать далее
 • Referaty na XV Jubileuszowej Konferencji GAZTERM 2012 w Międzyzdrojach

  среда, 2 мая 2012

  Pracownicy firmy są autorami trzech referatów prezentowanych w dniach 14-16 maja 2012 r. na XV Jubileuszowej Konferencji GAZTERM 2012 w Międzyzdrojach. Zapraszamy do zapoznania się z prezentacjami (do pobrania w formacie pdf).

  читать далее
Newsletter
Subskrybuj nasz Newsletter,
a będziemy wysyłać Ci informacje na temat nowości i trendów.

(22) 250 00 89

Warszawa
ul. Opaczewska 43 lok. 13